نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


شنبه 10 اسفند 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
05. رجب 1441
2020 Feb 29

 

 

 

مشاهده کامل خبر
هم نوایی مردم بیرجند در طلب شفای بیماران سرطانی      

پخت غلور نذری در مرکز در حال احداث درمان بیماران سرطانی  
هم نوایی مردم بیرجند در طلب شفای بیماران سرطانی
دکتر قائمی قائم مقام وزیر بهداشت: هیچ اولویتی بالاتر از احداث وتجهیز مرکز شیمی درمانی و رادیوتراپی در حوزه درمان استان متصور نیستم

به گزارش خبرنگار آوا پنج شنبه شب مراسم پخت غلور نذری برای شفای بیماران سرطانی برگزار می گردد. این مراسم که به روال سال های گذشته با همت خیرین و توسط مجمع خیرین سلامت برگزار می گردد، حرکتی معنوی در راستای طلب شفا و ابراز همدردی با مبتلایان به این بیماری سخت است.
دکتر قائمی، قائم مقام وزیر بهداشت در خراسان جنوبی در نشست مشترک با مدیر عامل مجمع خیرین سلامت این حرکت را یک گام نوع دوستانه و در جهت نیات خیر خواهانه این مجموعه دانست. وی با اشاره به این موضوع که هیچ اولویتی بالاتر از ساخت وتجهیز مرکز درمان بیماران سرطانی در سیستم درمان استان متصور نیستم، افزود: معتقدم این کار که با آسیب شناسی وضعیت درگیری بیماران استان با سرطان برنامه ریزی شده است که ان شاء ا... با همکاری مردم و خیرین و همچنین دانشگاه علوم پزشکی هرچه زودتر به سرانجام برسد. وی گفت: اگر بتوانم با حمایت از این نیت خیر درد حتی یک بیمار سرطانی را کاهش دهم برگ زرینی در سابقه خدمتم خواهد بود و این اطمینان را به مردم و خیرین می دهم که دستگاه بهداشت و درمان استان یک پشتوانه قوی برای این حرکت انسان دوستانه خواهد بود.
در ادامه حسینی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت نیز ضمن تشکر از مردم، خیرین و همچنین ریاست دانشگاه علوم پزشکی که در این زمینه مساعدت های لازم را داشته اند، اظهار داشت:  این پروژه از سال 90  با نیت کاهش هزینه های ایاب وذهاب به مراکز درمانی سایر استان ها و همچنین سهولت درمان توسط مجمع آغاز شد و اینک به همت خیرین و مردم نوع دوست استان دارای پیشرفت فیزیکی 75درصدی است. وی هدف از برگزاری مراسم پخت غلور در این مرکز را هم نوایی برای طلب شفای بیماران و همچنین اظهار همدردی با جامعه سرطانی استان اعلام نمود و افزود: امیدواریم در این همایش بتوانیم هم استانی ها را با این حرکت بیشتر آشنا نموده و ایشان را از خدمت انجام شده مطلع نمائیم. حسینی در پایان با اعلام این موضوع که مردم استان
می توانند عصر روز پنج شنبه در این مراسم و سوگواره های اربعینی پیش بینی شده شرکت نمایند، افزود: امیدواریم با دعای خیر مردم بتوانیم ضمن طلب شفای بیماران از عنایات حضرت  حق در جهت تسریع در بهره برداری این مرکز نیز بهره مند گردیم.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1393/09/19 -- 19:22:05
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 911

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا