نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 26 دي 1397
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
09. جمادي‌الاول 1440
2019 Jan 16

 

 

 

مشاهده کامل خبر
از گوشه و کنار استان      

شرکت ۲۰۹۳ خانواده مددجوی شهرستان فردوس در طرح فلاح

تسنیم- مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) فردوس گفت: تاکنون تعداد شرکت کنندگان در طرح نظام آموزش خانواده کمیته امداد زیرکوه ۸۳ خانواده و تعداد شرکت کنندگان در طرح فلاح ۲ هزار و ۹۳ خانواده بوده است.علیرضا پاکدل با اشاره به برنامه های انجام شده در حوزه طرح نظام جامع آموزش خانواده، اظهار کرد: از مهم ترین برنامه های حوزه فرهنگی این نهاد اجرای طرح نظام آموزش خانواده است که در سال گذشته با استقبال خانواده های فردوسی روبرو بوده است.وی با بیان اینکه 130 دانشجو از خدمات این نهاد بهره مند
 می شوند، افزود: دو دانشجوی نخبه عضو بنیاد نخبگان کشور از برنامه های حمایتی کمیته امداد فردوس برخوردار می شوند.
مدیر کمیته امداد فردوس تصریح کرد: در سال گذشته 20 نفر از مددجویان برای دریافت خدمات مشاوره ای لازم به مراکز مشاوره ای برون سازمانی معرفی شده اند.پاکدل افزود: در زمینه مهارت های لازم ازدواج 17 نفر از مددجویان فردوس در دوره های آموزشی جوانان در آستانه ازدواج و 40 نفر در دوره های آموزشی همسران جوان شرکت کرده اند.وی از آموزش چهره به چهره 21 مددجوی کمیته امداد فردوس خبر داد و گفت: 750 نفر از مددجویان این شهرستان در سال گذشته در دوره های آموزشی با موضوع فرهنگی، اقتصادی، اعتقادی و مسایل بهداشتی شرکت کرده اند.

ویزیت رایگان 897 بیمار
در روستاهای نهبندان

توسط کاروان سلامت 897 بیمار نیازمند روستاهای محروم نهبندان رایگان ویزیت شدند. این افراد با استقرار کاروان سلامت شرق کشور به مدت 7 روز در روستای دهک نهبندان ویزیت شدند.مدیر اجرایی بنیاد نورآوران سلامت شرق کشور گفت : پزشکان کاروان سلامت شرق کشور این بیماران را از 8 اردیبهشت الی 15 اردیبهشت در 4 کانکس مجهز به تجهیزات دندانپزشکی ،چشم پزشکی و بینایی سنجی و اتاق عمل در دبیرستان شهید مدنی دهک نهبندان ویزیت کردند . خسروی افزود : ارائه دارو و 139 عینک رایگان و تعیین نوبت عمل جراحی چشم برای 38 مریض از دیگر خدماتی بود که در این مدت به بیماران نیازمند ارائه شد . وی خاطر نشان کرد: این بیماران با فعالیت 30 پزشک از مشهد ، تهران و خراسان جنوبی با تخصصهای دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، بینایی سنجی و تکنیسینهای اتاق عمل ویزیت شدند .

باحضور مسئولین درمدارس معلمین
 آرین شهرتقدیرشدند

به مناسبت هفته معلم امام جمعه آرین شهر ، بخشدار ، فرمانده حوزه شهید بهشتی (ره) ،شهردار و شورای شهر ، معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان و مسئولین ادارات بخش سده با حضور درمدارس آرین شهر از مدیران و معلمین مدارس تقدیر کردند و هفته معلم را گرامی داشتند . مدارس شهید برونسی ، شهید قوی ، 22بهمن ،12 بهمن ، اسماء ،ام البنین و پروین اعتصامی از مدارسی بود که مسئولین حضوریافتند.

واکسیناسیون 126 هزار راس دام
 در بیرجند

رئیس شبکه دامپزشکی بیرجند گفت: از آغاز سال جاری تاکنون 126 هزار و 299 راس دام علیه بیماری‌های دامی و بیماری‌های مشترک واکسینه شدند.عباس نیک‌پور اظهار داشت: در راستای پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دامی و مشترک بین انسان و دام واکسیناسیون دام از آغاز سال جاری تاکنون انجام شده است.رئیس شبکه دامپزشکی بیرجند متذکر شد: اکیپ‌های واکسیناتور دامپزشکی این شهرستان برای انجام واکسیناسیون چندین بار به هر واحد دامی یا روستا مراجعه کرده تا پوشش مناسب انجام گیرد.نیک‌پور با بیان اینکه کنترل بیماری‌های دامی در حفظ این سرمایه ملی دخیل بوده، ادامه داد:  اقداماتی برای حفظ بهداشت و عرضه سالم مواد غذایی خام دامی در بیرجند صورت گرفته است.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1393/02/16 -- 18:48:01
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 1256

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا