نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 26 دي 1397
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
09. جمادي‌الاول 1440
2019 Jan 16

 

 

 

مشاهده کامل خبر
معاون وزیرآموزش و پرورش : نظام رتبه بندی معلمین در سراسر کشور اجرایی می شود      

کاظمی فرد- معاون وزیر آموزش و پرورش کشور در همایش ملی« رسالت و نقش دانشگاه فرهنگیان در پرورش معلم متعهد و متخصص» از رتبه بندی معلمین برای ارتقای آموزشی خبر داد. به گزارش خبرنگار ما، دیمه ور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد : دانشگاه فرهنگیان برای تحقق اهداف متعالی خود نیاز به زیر ساخت های لازم دارد و باید مسئولین برای رفع مشکلات دانشگاه فرهنگیان تلاش نمایند.
وی با اشاره به مشکل فضای ساختمانی دانشگاه فرهنگیان بیرجند افزود :مسئولین استانی  باید برای رفع مشکل فضای ساختمانی دانشگاه فرهنگیان تلاش نمایند.

تکنولوژی برای هوشمند سازی
 باید در خدمت معلمین باشد

دیمه ور  بیان کرد: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ،دانشگاه فرهنگیان بسیار نقش سازنده ای
 دارد .
وی افزود : در شرایط کنونی پیشرفت علم نیاز است معلمین با فناوری روز دنیا آشنا باشند چرا که یکی از ابزار های تعلیم و تربیت و تولید علم به منظور تسریع و یادگیری همین تجهیزات و فناوری هوشمند در مدارس می باشد.
وی تصریح کرد: تکنولوژی باید در خدمت معلمین برای هوشمند سازی باشد.
معاون وزیر آموزش و پرورش در ادامه به سبک زندگی ایرانی اسلامی اشاره و عنوان کرد:  سبک زندگی ایرانی اسلامی در برنامه های تعلیم  و تربیت ما غایب است لذا باید این مهم در دروس دانش آموزان گنجانده شود.
وی بیان کرد : بهبود استاندارد و کیفیت بخشی می تواند به نظام آموزشی کمک فراوان نماید.
 در ادامه عباس صدری رئیس دفتر منطقه‌ای آیسسکو اظهار کرد: یکی از رویکرد های دانشگاه فرهنگیان توجه به هویت و تعهد معلمین می باشد.وی با بیان اینکه تخصص گرایی یک حرفه است گفت: دانشگاه فرهنگیان باید روند رو به رشد و بالندگی و شور نشاط داشته باشد تا شاهد نوآوری و تعامل باشیم.وی  گفت: دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه مستقل  است و برای پیشرفت تعلیم وتربیت از همه صاحبنظران در عرصه تعلیم و تربیت استفاده می کند.
صدری با اشاره به اینکه 60 درصد ساعات دانشگاه تربیت معلم به صورت عملی برگزار می شود، عنوان کرد : تمامی دروس اصلی و پایه را با هم مختلط کردیم تا بتوانیم درس عملی موثر داشته باشیم.رئیس دفتر منطقه‌ای آیسسکو با بیان این‎که اکثر پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان رتبه‎های بین 300 تا 400 کنکور سراسری هستند،گفت خروجی‌های این دانشگاه نیز باید دارای صلاحیت‌های خاص و مثبت باشد.
صدری  با بیان اینکه ارتباطات زیرساخت‌های مهم  جامعه است افزود:  با ارتباطات سالم و سازنده به دنبال تحولات اساسی در تمام زمینه های دانشگاه می باشیم.

132 مقاله در همایش ملی رسالت و نقش دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شد

دبیر علمی همایش ملی رسالت و نقش دانشگاه فرهنگیان در پرورش معلم متعهد و متخصص نیز  با اشاره به ارسال 295 مقاله به دبیرخانه نخستین همایش ملی« رسالت و نقش دانشگاه فرهنگیان در پرورش معلم در خراسان جنوبی» گفت: از این تعداد 132 مقاله پذیرفته شده است. احمد خامسان گفت: هدف از برگزاری این همایش معرفی دانشگاه فرهنگیان و نقش سازنده آن در راستای پرورش نیروی انسانی کارآمد و متعهد است.وی با اشاره به اینکه 12 مقاله به صورت شفاهی ارائه می‌شود، گفت: همچنین 104 مقاله به صورت چکیده و پوستر و 38 مقاله متنی ارائه خواهد شد. عصمت میری، رئیس دانشگاه فرهنگیان واحد خواهران خراسان جنوبی نیز در این همایش گفت: در دانشگاه فرهنگیان استان500 دانشجو در هفت رشته تحصیلی و در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.
وی با اشاره به اینکه در اسلام تعلیم و تربیت ارزش بسیار دارد، خاطرنشان کرد: این امر به دلیل مقام معلم و بیانگر نقش و اهمیت معلم در جامعه است.


گروه خبری : اجتماعی ،اقتصادی
منبع :
آخرین ویرایش : 1393/02/27 -- 18:30:34
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 1267

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا