نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 4 تير 1398
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
21. شوال 1440
2019 Jun 25

 

 

 

مشاهده کامل خبر
تکمیل پایانه ایستگاه راه آهن نیگنان در برنامه راه آهن شرق      

حسین زاده- مهدی نژاد فرماندار سابق بشرویه سال گذشته بر ضرورت تکمیل و راه اندازی پایانه در ایستگاه راه آهن نیگنان این شهرستان و ایجاد پایگاه اورژانس و آتش نشانی در این ایستگاه تأکید کرده بود.

پیگیری برای جلوگیری از هدررفت آب در شبکه فرسوده شهر بشرویه

علی قربانی فرماندار جدید شهرستان در این باره به گزارشگر آوا گفت: این پروژه بنا به درخواست مسافران و پیگیری های فرمانداری در برنامه راه آهن شرق قرار گرفته که طی آخرین گزارشات از ایستگاه راه آهن نیگنان، پروژه احداث سالن مسافربری، نمازخانه و سرویس های بهداشتی در متراژ 100 متر مربع در دست طراحی می باشد.
فرماندار سابق بشرویه همچنین برای کمک به اجرای پروژه نوسازی و اصلاح شبکه فرسوده آب شهر بشرویه به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی وعده داده بود. قربانی فرماندار بشرویه در این باره هم اظهار کرد: به منظور جلوگیری از هدررفت آب شرب شهری از محل اعتبارات عمرانی سال 93، عملیات احداث حوضچه و نصب شیرآلات فشارشکن در سه نقطه از شهر بشرویه در دست اجرا می باشد. علاوه بر این اصلاح و نوسازی یک کیلومتر شبکه موجود آب شهر در دست اقدام است.

دو پروژه ورزشی در انتظار تخصیص اعتبار

مهدی نژاد فرماندار سابق بشرویه سال گذشته از نیاز 700 میلیون تومان برای تکمیل استخر سرپوشیده بشرویه و جذب این مبلغ در آینده نزدیک خبر داده بود. قربانی فرماندار بشرویه در این زمینه هم اظهار کرد: سال گذشته 500 میلیون تومان اعتبار مصوب برای پروژه استخر سرپوشیده بشرویه درنظر گرفته شد که جزو بالاترین اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان استان بود. اما به دلیل تخصیص پایین، پروژه پیشرفت کندی داشته و در مرحله اجرای کاسه استخری می باشد و با تخصیص اعتبارات مناسب در سال های آتی قابل بهره برداری خواهد بود.
باقری درباره تکمیل سالن ورزشی روستای غنی آباد نیز که به گفته فرماندار سابق نیاز به 400 میلیون تومان اعتبار دارد، گفت: سال 93 از محل اعتبارات ماده 180 یکصد میلیون تومان اعتبار برای این پروژه درنظر گرفته شده بود که حدود 45 درصد آن تخصیص یافت و دیوار چینی اطراف ساختمان و احداث قسمت اداری در حال انجام است و بهره بردای از این پروژه نیازمند حدود 500 میلیون تومان اعتبار می باشد که با تخصیص اعتبار مورد نیازدر سال های آینده به بهره برداری خواهد رسید.
مهدی نژاد فرماندار سابق گفته بود در سال 94 برای تقویت ارتباط تلفن همراه در روستاهای بخش مرکزی شهرستان تلاش خواهد شد. باقری فرماندار جدید در این مورد نیز گفت: در بخش مرکزی پیگیر اجرای طرح های مخابراتی که چندین روستا را پوشش می دهد، هستیم.
علاوه بر این جلسات متعددی با هدف جمع بندی مشکلات و انعکاس مسایل مخابراتی ساکنین روستاها به مسئولین ذیربط برگزار کرده ایم. همچنین پیگیری برای حضور آقای دلگیر مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و آقای عیدی زاده مدیر عامل شرکت مخابرات استان و نماینده شرکت کوه نور در جلسه کمیته فناوری اطلاعات به منظور بررسی مشکلات مخابراتی روستاهای شهرستان را داشته ایم.
 


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1394/04/28 -- 19:55:51
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 830

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا