نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
ش ی د س چ پ ج
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
15. رمضان 1440
2019 May 20

 

 

 

مشاهده کامل خبر
من به زبان مردم سخن می‌گویم      

گزارش تبلیغی؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری که در جمع مردم استان های اردبیل، گرگان شهرکرد.  سخن می‌گفت، با تقدیر از استقبال باشکوه و پرشور مردم این شهر، با بیان اینکه کشور در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی مشکلات عدیده‌ای دارد و هیچ تناسبی با شان ملت ایران ندارد، تصریح کرد: شان مردم و زنان ایرانی ما آن است که حقوق حقه و کرامت آنها رعایت شود؛ حق شهروندی یک ایرانی آن است که شغل و کار داشته باشد؛ حق یک دختر و پسر ایرانی آن است که در یک فضای مالی حداقلی بتوانند زندگی خود را آغاز کنند، حق شهروندی نمایش نیست که از آن پرده‌برداری کنند.کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در پاسخ به ادعای رئیس جمهور که گفته بود تجمعات حمایتی رئیسی از کجا جمع شده است، افزود: وقتی شما صدای مردم را نشنیده‌اید و امروز برای شنیدن صدای ما دیر شده است، اگر دولتی منتقدین را مورد تمسخر قرار داده و تحقیر کند، فساد آن دولت را در برمی‌گیرد.
 افتخار می‌کنم زبان
کارگران کشاورزان محرومان هستم.
حجت الاسلام رئیسی گفت: اگر به بازار بروید و گوشت نان و برنج بخرید متوجه می‌شوید که قیمت‌ها در دولت شما 2 برابر شده است. اگر قرار باشد چرخ‌های اقتصاد متوقف باشد و ادعای آرامش کنید قابل قبول نیست رکود در دولت شما رکورد زده است.  کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری اینکه از رکود عبور کرده ایم را باید مردم و تولید کنندگان ما باید بگویند، تولید کنندگان ما شده اند توزیع کننده. امروز جوان و با پدرش بیکار شده چون 17 هزار کارگاه در کشور تعطیل شده است. حجت الاسلام رئیسی اظهار داشت: من به زبان مردم سخن می‌گویم؛ افتخار می‌کنم زبان کارگران کشاورزان محرومان و بسیار فرهیختگان و دختران و پسران دردمند باشم؛ باید فریاد این دختران وپسران را باید شنید.
 باید تغییر به نفع مردم رقم بخورد
حجت الاسلام رئیسی اضافه کرد: من حرف مردم را می‌زنم آقایان تهمت و افترا می‌زنند؛ اینها عقل مردم را دست کم گرفته‌اند که فکر می‌کنند با رقیب هراسی می‌توانند موفق شوند، دولت باید شفاف سازی‌کند؛ محرمانه‌گری موجب فساد شده است مردم را در جریان بگذارید که چه کسانی اجازه واردات و صادرات دارند؟ وی اظهار داشت: آقایان که می‌گویند فلان کار را می‌کنیم یعنی چه؟ اینها باید بگویند در این 4 سال چه کرده‌اند؟ مردم را نترسانند مردم نه بازگشت به گذشته را می خواهند و تحمل وضع موجود را، باید تغییر به نفع مردم رقم بخورد. این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: آقایان بدانند سینه من پر اسرار است اگر قرار باشد لب به سخن باز کنم هیچ کس نمی‌تواند حرفی بزند؛ اما اخلاق به من اجازه نمی‌دهد.حجت الاسلام رئیسی گفت: آقایان بدانند سینه من پر از اسرار است اگر قرار باشد لب به سخن باز کنم هیچ‌کس نمی‌تواند حرفی بزند؛ اما اخلاق به من اجازه نمی‌دهد. وی ادامه داد: باید به جوان‌ها اعتماد کرد و میدان داد؛ ما به جوان‌ها اعتماد خواهیم کرد و دولت ما تاجر نخواهد بود بلکه اهل کار خواهد بود.
صدای کسانی که روزنامه و تریبون ندارند
را به گوش همه می‌رسانیم
حجت الاسلام رئیسی در اجتماع مردم شهرکرد با بیان اینکه  ما امروز در پرتو خون شهدا آرامش و عزت داریم، اینکه کسی فکر کند یک قرارداد سایه جنگ را از سر کشور برداشته، یک اشتباه بزرگ است، گفت: حضور مردم سایه جنگ را برداشته نه یک قرارداد.وی با تاکید بر اینکه تمام مشکلات امروز در کشور از یک نگاه و سمت‌گیری و سیاست‌گذاری نادرست شکل گرفته که اساس آن چشم امید داشتن به بیگانگان است، ادامه داد: صدای کسانی که روزنامه و تریبون ندارند را به گوش همه می‌رسانیم.حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: چرا با زیاده‌خواهی عده‌ای عافیت‌طلب تمام نقدینگی کشور که باید صرف اشتغال شود را  به چند نفر خاص داده‌اند و در برابر هزاران جوان خجلت زده شوند.وی اظهار داشت: آقایان دولتمردان اگر صدای حق‌خواهی مردم را نشنوید، به زودی خواهید شنید؛ سال‌های مختلف بود که می‌گفتند مردم را با اتوبوس آورده‌اند چون نمی‌خواستند حرف آنها را بشنوند، شما به جای آنکه توضیح دهید چرا کارخانه‌ها تعطیل شد و مردم بیکارند شدند شروع می‌کنید به تهمت زدن.حجت الاسلام رئیسی با تاکید براینکه وقتی به رئیس دولت گفته می‌شود در کنار گوش شما فساد میلیاردی تولید می‌شود نباید در برابر این خبر مقاومت کنید، ادامه داد: شما تصور نکنید که مردم در روستاها  متوجه نیستند؛ در حالی که مردم متوجه‌اند.شما به جایی که مردم را از رقیب بترسانید بیایید به آنها توضیح دهید که چه کردید؟کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: بهتر از همه چیز صداقت با مردم است امروز بعد از چهار سال معطل گذاشتن تمام امکانات بهتر از همه چیز صداقت با مردم است، مردم خدمت‌گذاران خود را خوب می شناسند. رئیسی تصریح کرد: مردم را می‌ترسانند و می‌گویند ما تمام آنچه از ثمرات دولت‌های قبل داشتیم را نابود می‌کنیم، ولی من گفتم نه بازگشت به گذشته نه تحمل وضع موجود بلکه تغییر به نفع مردم باید صورت گیرد.همچنین حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در گفتگو با «یونیوز» در پاسخ به پرسش‌های خبرنگار این شبکه به تشریح سیاست خارجی خود درخصوص روابط با کشورهای عربی، چشم انداز اجرای توافق هسته ای، دولت ترامپ و دیگر مسائل مهم منطقه ای و خارجی و داخلی ایران پرداخت. ما برای ارتباط با کشورهای همسایه اولویت قائل بوده و روابط با کشورهای همسایه بر دو محور اساسی استوار است یکی به دلیل نزدیکی اقلیمی و دیگری به دلیل نزدیکی فرهنگی و فکری می باشد و این دو امر ایجاب می کند ما منافع مشترک خود را با آنها دنبال کنیم. تصمیم ما در دولت کار و کرامت ایجاد ارتباط خوبی با همسایگان در زمینه اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و منافع مشترک دو جانبه است و این ارتباط در هر سطحی که باشد می تواند بهتر شده و ما خواهان ارتقای سطح روابط با کشورهای همسایه و منطقه هستیم و روابط با کشورهای منطقه برای ما از اهمیت ویژه برخوردار است.
روابط مان با اروپا می تواند بهتر شود
رئیسی اظهارداشت: ما باکشورهای غربی روابط محکمی در گذشته داشته وهم اکنون داریم و همچنان نیز این روابط پابرجاست؛ به غربی ها می گویم شما تصمیم گیرنده هستید و الان نیز به آنها می گویم خودتان باشید. یعنی تحت تاثیر القای های سیاسی آمریکا نباشید. باید غربی ها سیاست های خود را دنبال کنند.
اخبار
-امین توکلی‌زاده نماینده حجت‌الاسلام رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نامه‌ای به احسان قاضی‌زاد‌ه‌ هاشمی رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات، خواستار رسیدگی به تخلفات احتمالی رسانه‌‌های دولتی برای تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی و اسحاق جهانگیری شد.
اطلاعیه
-همایش رأی اولی های حامی دکتر رئیسی روز سه شنبه ساعت 17:30 در حسینیه گازاریهای بیرجند برگزار می شود.
-حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری عصر دوشنبه به اصفهان سفر می‌کند.این مراسم از ساعت 17 فردا دوشنبه 25 اردیبهشت در میدان امام (ره) برگزار می‌شود.
-سید مهدی هاشمی رئیس ستاد انتخاباتی استان تهران حجت الاسلام رئیسی، با دعوت از آحاد مردم و همه علاقه مندان برای حضور در همایش انتخاباتی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری  گفت: تنها برنامه اصلی و رسمی سید ابراهیم رئیسی در تهران، صرفا روز سه شنبه ۱۳۹۶/۲/۲۶ ساعت ۱۶.۳۰ در مصلّی امام خمینی برگزار خواهد شد.
-قائم‌مقام ستاد حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در خراسان شمالی گفت: حجت‌الاسلام رئیسی چهارشنبه هفته جاری به خراسان شمالی سفر می‌کند.
برای دریافت آخرین اخبار ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در خراسان جنوبی به کانال تلگرامی  raisi_sk @ مراجعه نمایید.
 


گروه خبری : گزارش اجتماعی
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/02/24 -- 19:48:01
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 1886

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا