نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 26 دي 1397
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
09. جمادي‌الاول 1440
2019 Jan 16

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

از ابتکار استاندار محترم در خصوص برگزاری جلسه با استانداران پیشین استان واقعا تشکر می کنم . همین نوع نگاه ها به توسعه استان کمک می کند و مسیر پیشرفت خراسان جنوبی را از تکرار خطاهای گذشته مصون می دارد 

ارسالی به تلگرام آوا

آوای عزیز ؛ نظری دارم که ممنون می شوم چاپ کنید با روند موجود به زودی معاون سیاسی استانداری جایش را به مدیر کل سیاسی خراسان رضوی خواهد داد معاون اقتصادی استانداری جایش را به مدیر کل اقتصادی خراسان رضوی خواهد داد معاون عمرانی که جایش را به مدیر کل خراسان رضوی داد . سازمان ... هم که کلا به خراسان رضوی واگذار شد دفتر آقای استاندار هم که تا کارمندان ریزش هم از خراسان رضوی آمدند راننده هم که شکر خدا متخصص در استان نداریم و راننده استانداری هم از خراسان رضوی آمده است . شکر خدا در همایش سرمایه گذاری هم که سرمایه گذاران این استان آمدند و کارهایی که سرمایه گذاران خراسان جنوبی برای انجامش مشکل داشتند را هم تصاحب کردند و با عنایت مسوولین بخش سرمایه گذاری را هم خراسان رضوی در دست گرفت . این اخبار را لطفا به گوش آقای استاندار برسانید . کم کم رئیس اتحادیه نانوایان هم عوض خواهد شد و انشا ا... از هم وطنانمان در خراسان رضوی منصوب خواهند شد  و نان مردم را هم این بزرگواران به ما خواهند داد .

 راستی برای تاکسی هم این خبر خوش را بدهم که یک شرکت حمل و نقل هم از مشهد آمده و به مردم استان خدمت می کند و انشا ا... به زودی زود با توجه به تخلیه استان از مردم و شهروندان به دلیل بحران بی آبی و ... شهروندان عزیز خراسان رضوی هم به عنوان شهروند در استان نقش ایفا خواهند نمود .  

ارسالی به تلگرام آوا

بازرسی یا فرماندهی محترم ارتش 04 خواهشن پیگیری فرمایید چرا باید دژبان برگه مرخصی سرباز را به تعاونی ... بدهد تا بلاجبار سرباز در قبال تهیه بلیط 50 تومان برگه را تحویل بگیرد، همان بلیط به مردم عادی30 تومان داده می شد.

514...936

سلام آوا دولت مردم را مسخره دارد، سهام عدالت 20 هزار تومان، یکی 100 هزار تومان انصاف است مردم را فیلم دارند!

511...915

منظور مسؤلان از ایجاد شغل همین توبافی و صافی و پارچه بافی برای قدیمی هاست؟ خسته نباشید!

146...902

آوا سلام آبونمان قبوض گاز غیرقانونی بود با رای دیوان عدالت دستور حذف آن داده شد دقیقا به محض حذف مورد دیگر به نام خدمات مستمر به همان مبلغ یا بیشتر جایگزین گردیده آیا این قانونی است ؟لطفا مسئولان پاسخ دهند.

529...915

سلام از فرماندار محترم شهرستان درمیان جناب مهندس بشیری زاده و تمام مسئولان ادارات شهرستان که برای مشکلات روستای نوغاب بخش مرکزی به این روستای پرجمعیت تشریف آوردند کمال تقدیر و تشکر صمیمانه مااهالی روستای نوغاب از این عزیزان را داریم.

468...915

جناب آقای... بنده امروز به عنوان یک شهروند عادی جویای کار بدون پارتی به دفتر شما مراجعه کردم و تقاضای ملاقات با جنابعالی داشتم. مسئول دفترتان گفتند در چه خصوص تقاضای ملاقات داری گفتم اشتغال. با برخوردی تند و تمسخرآمیز گفتند آقای ... اهل پارتی بازی نیستند! گفتم من که اگر پارتیم آقای ... بود اینطوری مراجعه نمی کردم از یه کانال یا شخصی مهم به ایشان معرفی میشدم و ...بنده میخواهم با ایشان صحبت کنم و مشکلاتم رو بگویم شاید ایشان با استفاده از اختیارات قانونی خود بتوانند مشکل بنده را حل کنند که در جوابم با لحنی تمسخرآمیز فرمودند درخواست شما مثل این هست که ایشون 5میلیارد تومان از منابع رو بدون هیچ دلیل و مدرکی به شما بدهند! و چند نفر به ظاهر ارباب رجوع که در دفتر شما حضور داشتند بهم خندیدند و بنده یک جوان30ساله غرورم به شدت شکست و از خجالت داشتم آب می شدم. گناه بنده چیه که چون تو این شهر یکی از مسئولان رده بالا پارتی من نیست باید اینگونه با بنده برخورد شود؟ چرا احترام ارباب رجوع رو نگه نمیدارند و اینگونه بنده رو خورد کردند؟ جناب آقای ... بنده واقعا دلم شکست با برخورد اینگونه کارمند دفتر شما و وقتی ازآنجا بیرون آمدم فقط به خودم نفرین میکردم و از خدا آرزوی مرگ میکردم. خیلی غرورم شکست. بنده بیکار بودم و جویای کار. فقیر که نبودم که با بنده اینطوری برخورد شد.کارمند شما اصلا معنی ارباب رجوع رو نمی داند ... از جنابعالی عاجزانه تقاضای رسیدگی دارم. 10سال هست تو بیرجند جویای کارم و با مشکلات شدید روحی دست و پنجه می کنم.

ارسالی به تلگرام

سلام آوا  آقای استاندار چرا ازپنجره اتاقشان به وضع اسفناکبار روستای رحیم آباد رسیدگی نمی کنند

مانند 1. بستن راه 2. ندادن گاز ۳. جلوگیری ازساخت و ساز و باتوجه به این زلزله های اخیر اگر این خانه های قدیمی برروی مردم خراب شود چه کسی جوابگو هست.

326...915

سلام عذرخواهی بابت پرداخت سود سهام عدالت نیازی نبود، اگر بعد 10 الی 12 سال واریز نمیکردند سنگین تر بودند. کاش رئیس جمهور با پرداخت 25 هزار تومان سود موافقت نمی کردند.

224...915

ضمن تشکر از شهردار محترم بیرجند ؛ چند نوبت  این مدیر شهری را در معابر و در حال نظارت بر امور شهر دیدم و اتفاقا یک نوبت موضوعاتی را با ایشون در میان گذاشتم چقدر خوب است که مدیران به این شکل و در بین مردم باشند 

ارسالی به تلگرام اوا

شهردار محترم بیرجند سلام و خداقوت : آیا همکاران زیرمجموعه ی حضرتعالی به اطلاع شما رسانده اند که بیش از ۱۰۰ راننده ی زحمتکش سازمان اتوبوسرانی بیرجند و حومه؛ در اصلی ترین میدان شهر خودشون رو با نفت و گازوئیل گرم میکنند ؟ آیا عنوان کرده اند که دفتر کنترل خط میدان ابوذر، تا لوله ی اصلی گاز که بیش از ۱۰ ساله گاز در آن جریان داره، چند قدم هم بیشتر فاصله ندارد؟ آیا فرموده اند که اگر از داخل اطاق مجهز به گازکشی و گرم خود به اونور میدان ابوذر نگاه کنید، دود سیاهی رو مشاهده خواهید کرد که همانا، دود حاصل از سوختن ناقص گازوئیل در بخاری ایشان است؟ خلاصه که بنده به نمایندگی از همکاران به شما عرض میکنم که اگر مدیران تحت امر شما موضوع رو نگفته اند؛ بدانید دکه ی کنترل خط ابوذر هنوز گازکشی نداره! نگید نمیدونستم!

ارسالی به تلگرام آوا

جناب مهندس عدل معاون عمرانی شهرداری بیرجند از زحمات جنابعالی بابت عملیات شروع و ساماندهی باغچه های بلوار مسافر ممنونیم.

465...915

شهردار محترم بیرجند، باتوجه به ساخت و سازهای اخیر در خیابان های ماژانی، شمشاد و سنبل خواهشمندم نسبت به ایجاد یک فضای سبز مناسب دراین منطقه اقدام نمایند.

215...915

سلام آوا ممنونیم که مشکلات شهروندان راچاپ می کنید ملک ما واقع شده درمدرس ... همسایه ملک همجوار ما مرتب تخلف ساختمانی دارد چند مرحله به کمیسیون ماده ۱۰۰رفته در این مرحله که ۹۶/۸/۸ برای تعیین خلاف مجدد به کمسیون ماده ۱۰۰رفته مجددا پرونده رفته شهرداری منطقه دو برای اینکه تخلف بماند. ۹۶/۱۰/۱۹ مسئولین شهرداری منطقه دو برای از بین بردن فضای سبز جلوی خانه ما زمین را خط کشی کردند مسئولان اداره کل بازرسی استان در محل حاضر شدند و جلوی بی عدالتی را گرفتند. از قاضی کمیسیون ماده ۱۰۰ خواهشمندیم دستور قطع بالکن و نورگیرها را صادر فرمایند متشکریم.

203...915

با وجود خالی بودن چهل سالن ورزشی در روستاها مدیرکل ورزش چه اصراری بر احداث بیست زمین چمن مصنوعی در روستاهای خالی از سکنه دارد؟بجای این هزینه ها بهتر است به فکر احداث سالنی برای میزبانی از مسابقات کشوری باشیم

ارسالی به تلگرام آوا

بنیاد مستضعفان چه زمانی میخواهد دست از سر میراث فرهنگی استان از قبیل ارگ بهارستان و دیوار یخی و باغ رحیم آباد بردارد و با حراج این مکانها همیشه سرمایه را از استان خارج کرده و کوچکترین قدمی برای مردم استان برندارد.لطفا کمی انصاف داشته باشید و به فکر مردم باشید تا مردم هم خاطره خوبی از شما داشته باشند و دعاگویتان باشد نه اینکه ......

ارسالی به تلگرام آوا

با توجه به مطلب استاندار در صفحه هفت مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ در مورد اسفالت بلوار نه دی. این بلوار به طور کامل آسفالت نشده بلکه ۹۰% ان انجام شده و با کیفیت خیلی پایین که با گذشت دو هفته ای از زمان انجام ان بعضی جاها داره به شن تبدیل میشه. و اینکه برای شانزده هزار متر مربع براورد هزینه ۲۵۰میلیون در زمان حال شده که فقط از متقاضیان واحدهای شرکت خاورسازه ۱۲۰واحد و نیرومند ۶۰ واحد مبلغ براوردی ۲۰۰میلیون در دو سال پیش هزینه اسفالت توسط شهرداری دریافت گردیده که هنوز یک متر مربع ان اسفالت نشده است. ضمنا ... بجای پاداش های بزرگ و اهدای زمین رایگان به مدیران خود کمی بفکر مردم شهر بویژه منطقه۷۵هکتاری مهرشهر باشد

ارسالی به تلگرام آوا

حضور مردم بیرجند در راهپیمایی کم نظیر و یا بی نظیر بود .فهم و درک مردم از وقایع روز ، بسیار بالاست و در هیچ یک از دورانها ، رهبری و نظام جمهوری اسلامی را تنها نگذاشته اند.گله ای که دارم از صدا و سیمای استان است.چرا شما باید از این حضور پر شور مردم به اندازه ای که صدا و سیمای کشوری ، از تلویزیون نشان داد ، را شما نشان دهید .چه فرقی بین شما و سیمای کشوری وجود دارد؟ شما باید این حضور مردم را از سیمای استانی،  چندین و چند نوبت و مدت زمان بسیار زیادتری نشان می دادید.چرا از مشکلات استان برنامه و یا گزارشی برای سیمای کشوری نمی فرستید؟ درد خشکسالی ها و خشک شدن قنوات و مهاجرت های اجباری و درد بیکاری و کودکان کار و حاشیه نشینی و جوانان با تحصیلات عالیه و بیکار و ... آیا هنوز سوژه ای برای دردهای استان پیدا نمی کنید که بتواند برای بهبود معیشتی مردم ، راهکاری پیدا شود؟ والا از شما توقع بیشتری داریم.

ارسالی به تلگرام اوا


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/10/22 -- 19:54:12
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 131

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا