نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 7 فروردين 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
20. رجب 1440
2019 Mar 27

 

 

 

مشاهده کامل خبر
قدم اول در جنگ رسانه ای تیر خلاص به اندیشه مردم است      

کاری - روز گذشته  به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن مدیران رسانه ها و خبرنگاران و فعالان رسانه ای بانوان  با آیت ا... عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند. 

 

۱۱۲ نفر از بانوان خبرنگار استان

 در خانه مطبوعات عضو هستند

احمد محبی؛  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه  با بیان اینکه اکنون  ۱۰۶ رسانه فعال در خراسان جنوبی وجود دارد افزود: از این تعداد ۶۹ رسانه در شهرستان بیرجند ، ۱۳ رسانه در قاین، پنج رسانه در طبس، فردوس، بشرویه و سرایان هر کدام سه رسانه، سربیشه و نهبندان هر کدام دو رسانه، خضری یک رسانه و زیرکوه دو رسانه مجوز فعالیت دارند.وی از فعالیت 6 روزنامه در استان خبر داد و افزود: همچنین ۱۲ هفته نامه، ۱۰ دوهفته نامه، ۲۴ ماهنامه، چهار دوماهنامه، ۲۲ فصل نامه، هشت دوفصل نامه و ۲۲ پایگاه تحلیل و خبرگزاری در استان فعالیت می کنند. وی با اشاره به اینکه  ۱۱۲ نفر از بانوان خبرنگار استان در خانه مطبوعات عضو هستند ادامه داد  ۱۲ نفر از بانوان مدیر مسئول نشریات استان هستند.  محبی همچنین یادآور شد: سه نفر از بانوان مسئول سرپرستی نشریات و دو نفر نیز مسئول سرپرستی خبرگزاری ها هستند.

جامعه از بیان و قلم شما 

خبرنگاران تغذیه می شود

عبادی؛  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه  جامعه بشری مثل قطعات یک ماشین است،افزود:  باید هماهنگی میان قطعه ها وجود داشته باشد تا هدف اصلی محقق شود. وی تاکید کرد: رحمت خدا شامل انسانی می شود که جایگاه خود را بشناسد و انسان باید بداند برای رسیدن به اهداف عالی چه کاری را باید انجام بدهد.عبادی خاطر نشان کرد:  دنیا امروز در قرن انفجار اخبار خلاصه می شود چون جامعه از بیان و قلم شما خبرنگاران تغذیه می شود؛ سعی کنید که این تغذیه سالم باشد و انتشار خبر حق، بزرگترین خدمت به جامعه و مردم است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی یادآور شد:  نسل های آینده جریانات تاریخی را بر اساس خبر و نشریات قضاوت خواهند کرد، 

میدان خبر و رسانه شبیه

میدان جبهه است

وی با بیان اینکه  میدان خبر و رسانه شبیه میدان جبهه است افزود: در جنگ رسانه ای قدم اول آن تیر خلاص به اندیشه مردم است، مشاهده می کنید که دشمن در رسانه های خود از نظر تکنیک و تاکتیک و روان شناختی تمام همت خود را برای تغییر اندیشه ها به کار گرفته است.آیت ا... عبادی در پایان با تاکید بر اینکه برای دشمن مراعات نکنید، گفت: به آنچه که حق و خیر برای جامعه است توجه کنید و باطل را رسوا کنید تا قلم شما در روز قیامت در دستان شما و یاری گر شما باشد.وی یادآور شد: شما فعالان رسانه ای به عنوان فرماندهان، افسران و سربازان جنگ نرم محسوب می شوید و دشمن به هیچ چیز رحم نمی کند و به دنبال تسلط بر جهان و جهانیان است و هیچ شوخی با کسی ندارد.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/12/20 -- 18:21:37
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 349

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا