نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 6 فروردين 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
19. رجب 1440
2019 Mar 26

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

جناب آقای استاندار عزیز از پیگیری جنابعالی در خصوص رفع مشکلات مردم این منطقه و این حقیر بسیار ممنون و قدردانم. خدا قوت آقای استاندار. همچنین ازآوای عزیز که مشکلاتمان را به گوش مدیر ارشد استان می رساند.

212...915

سلام آوا، آیا شما یا خبرنگارانتان المانی در این شهر می بینید؟ یک هفته دیگر عید است اما ما که در این شهر هیچ نشانه ای از تحول و زیبایی به غیر از گل کاری ها نمی بینیم، من از ساکنان بلوار غفاری هستم، نمی دانم شهرداری با این که مدت کمی تا عید مانده می خواهد با وسط این بلوار در ابتدای خیابان و آن چند بلوکه کنده شده که جمع هم نشده چه کند؟! مهمانانم از استان مجاور نیامده غضه آبروی شهرمان را دارم، بیایند چه بگویم؟ خواهش می کنم آبروی ما و این شهر را با اقدامات به موقع و با تدبیر خود بخرید. از روزنامه آوا هم متشکرم که پیام های ما را درج می کند.

ارسالی به تلگرام آوا

آوا جان دیروز خبری زدید از بانک کشاورزی و بخشودگی جرائم، کاش همه بانک ها به مردم این استان محروم رحم می کردند، سود را پایین می آوردند یا جرائم را می بخشیدند، واقعا سخت است در این استان وام گرفتن، کاسبی را انداختن ، یا باید بیکار بود یا جان داد!

ارسالی به تلگرام آوا

آوا من درخواستی از مدیر محترم بنیاد مستضعفان استان دارم، خواهش می کنم همانطور که با تهران برای دریافت کمک های نقدی و سبد غذایی رایزنی می کنید، کاری کنید تا در این استان کارخانه ای راه اندازی کنند، این گونه با اشتغالزایی دیگر نیازی به دادن این خرده کمک ها هم نیست، خواهش می کنم پیگیر این موضوع باشید.

ارسالی به تلگرام آوا

با سلام از اینکه ساکن شهر بیرجند هستم واقعا متاسف می شوم  آخر سال شده ولی هیچ خبری از جنب و جوش شهرداری در بلوار ها و میادین نیست. مگر بیرجند با بجنورد چه فرقی دارد. شهر بیرجند از بسیار بخش های مختلف کشور عقب تر است.

876...915

از جناب شهردار که بابت کارتهای خرید از رفاه بابت سه عید به مبلغ 150000تومن سپاسگزاریم.... مگه با گدا طرف بودی برادر

632....939

سلام آقای شهردار عزیز منطقه 2 لطفا خواهش می کنیم تمنا داریم برای ابتدا بازار سرپوش  “جمهوری 12 “ کاری انجام بدهید از دست دستفروشان وبساط میوه فروشان خسته شده ایم ماموران شما هم فقط نگاه میکنند و بالبخند میگذرند چند مرتبه خودم با شهرداری تماس گرفتم اما پاسخگو نبودند. جناب شهردار منطقه لطفا خودتان پیگیر انتقال بساط میوه فروشان از اینمحل جمهوری 12 باشید وضعیت بازار در این قسمت افتضاح و خجالت اور است . آیا شهرداری از برخورد با چند دستفروش میوه شناخته شده عاجز است ؟ایا واقعا شهرداری این قسمت بازار را “طبق گفته این میوه فروشان “ به این افراد اجاره داده است !؟ مهمانان نوروزی در مورد ما و شما چه قضاوتی خواهند کرد؟مسئولین محترم عاجزانه تمنا داریم رسیدگی فرمایید.

329...915

سلام، در شهرهای بزرگی مثل تهران تمام کوچه ها را تنها به نام شهدا و... میشناسند و نه با عدد بر تابلوی کوچه! وقتی نام شهید یا... بر کوچه ای می گذارید اما مردم و ادارات دولتی حتی بنیادشهید از عدد بر تابلو استفاده میکنند؛ فایده ای این نامگذاری ندارد؛ لذا در طراحی تابلوهای جدید عدد را از روی تابلو حذف نمایید تا شان شهدا محفوظ بماند و تنها زینت تابلوی کوچه نباشند. با تشکر از شهردار با تجربه و ولایی

384...915

احتراما ضمن عرض سلام و خدا قوت به شهردار محترم، با توجه به جمعیت بالای خیابان سپیده، لطفا دستور فرمایید ورودی خیابان جهت عبور و مرور، مرمت و بازسازی گردد.

628...915

سلام خدمت شهر دار محترم وشورای محترم شهر بیرجند، شورا و شهردار قبلی قول بهسازی و اجرای فضای سبز انتهای خیابان فرشته و رضویه وسپیده را دادند ولی متأسفانه علرغم تکرار قول خود به آن عمل نکرده لذا از شهردار محترم وشورای محترم شهر استدعا دارد این منطقه از شهر را دریابید وتوجهی به آن بکنند.

645...915

بعضی از پزشکان فکر می کنند آسمان سوراخ شده و این دوستان پایین افتادند و خیلی متکبرانه و گاهی بی ادبانه با بیماران برخورد می کنند . البته در شهر ما اینجوریه و در شهرهای بزرگ،آدم از برخورد اطبا لذت می بره

212...915

چه طور است شهرداری برای جابجایی پرونده به مالک پیامک میدهد که از شهرداری منطقه... به مرکز ارسال شده ولی وقتی به هر علتی پرونده برگشت کرده به شهرداری مبدا پیامی برای شهروند ارسال نمی شود و وقتی برای دریافت و پرونده و توضیحات مراجعه کردیم پاسخ داده اند 

پرونده شما گم شده و معلوم نیست کجاست!!!

ارسالی به تلگرام آوا


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/12/21 -- 18:27:40
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 161

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا