نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 7 فروردين 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
20. رجب 1440
2019 Mar 27

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

با سلام آوا ، طبق شکایات شهروندان به شهرداری برای جمع آوری دستفروشان سطح شهر و اقدام موقت شهرداری برای جمع آوری دستفروشان سطح شهر نه بلکه بی اثر بود بلکه برای تماس به میادین میوه و تره بار،سد معبر، و سامانه 137 مردمی به شهرداری برای مشکلات شهروندان و جمع آوری این دستفروشان هیچ اقدامی نمیکنید چطور برای فضای سبز از شهروندان پول می گیرید هیچ توجهی به این شهروندان خود نمی کنید اما از دستفروشانی که باعث صحنه زشت و کثیفی این شهر می شوند مالیات نمی گیرید و آنها را از سطح شهر جمع آوری نمی کنید و به مکان های غفاری یا ترمینال برای این دستفروشان در نظر گرفته اند آنها را برای همیشه به این مکان انتقال نمی دهید از قدیم گفتند همیشه حق با مردم است بخدا خیانت است برای مکان هایی که خانه مسکونی وجود دارد همیشه شاهد ازدحام این دستفروشان به این مکان ها و  از طرفی باعث آزار و اذیت و سرو صدا به این مکان ها ایجاد می کنند باعث نارضایتی این ساکنین می شوند هیچ اقدامی نمی کنید لطفا به این مکان هایی که شلوغ هستند و باعث ازدحام این دستفروشان می شوند سری بزنید و یک فکری به حال این ساکنین بر دارید انها هم بنده های خدا هستند چه گناهی کردند چند سال این وضع را تحمل می کنند، چرا شما مسئولین از این مکان ها هیچ نظارتی نمی کنید 

ارسالی به تلگرام آوا

سلام خدمت مدیر عامل شرکت ... ، متاسفانه اکثر مناقصه ها و قراردادهای شرکت را کارمندان شما بطور مستقیم یا غیرمستقیم با ثبت شرکتهایی برنده می شوند و برای افراد عادی شانسی عملا وجود ندارد خواهشمندم بررسی کنید.

704...915

مسئولان محترم خسته نباشید که ابرها رو بارور کردید شما که نمی توانید اعتبار بگیرید به مردم الکی وعده سرخرمن ندهید، باز هم دم کرمانی ها گرم که از دریای عمان آب بردند اون موقع خراسان جنوبی با فروش این همه زمین بنیاد که با پول هر قطعه می توان یک دوره ابرها را بارور کرد لنگ اعتبار است. خجالت نکشید شماره حساب بدهید خود مردم و خیران جور باروری ابرها رو می کشند لطفا فرصت سوزی نکنید ما المان، گل لاله، درختکاری، آسفالت، وغیره را نمی خواهیم فقط آب، آب، آب از اهم واجباته وقتی آب نباشه این هزینه ها بیهوده است.

058...915

باسلام. باتشکر از فرماندار درمیان که درنشست شورای حمل و نقل و ترافیک اظهار داشتند مبنی  بر احداث هر چه سریعتر زیر گذر روستای گسک. از ایشان تشکر می کنیم. و از مسئولین مربوطه عاجزانه می خواهم پیرو درخواست های قبلی برای روشنائی این خیابان(جاده) که از وسط روستای گسک می گذرد، اقدام نمایند تا دیگر شاهد حوادث دلخراش نباشیم. جمعی از اهالی روستای گسک

958...915

از شهردار و کسانی که آمدند و خیابان های مهرشهر را آسفالت کردند تشکر می کنیم اجر شما باخدا اهالی خیابان شرافت

028...915

باسلام و تشکر از این قسمت روزنامه که باعث میشه آدم حرف های نگفته را بازگو کنه.متاسفانه بعضی از افرادی که پستی در موقعیت های سیاسی وکاری در بیرجند بدست می آورند، به نفع خودشان سوء استفاده کرده و با پارتی بازی هایی که در بعضی مراجع دولتی انجام می دهند باعث از بین رفتن عدالت کاری و انسانی می شوند و فقط بخاطر حفظ آبروی فامیلی خود باعث ظلم به بعضی افراد غیر بومی بیرجند شده و از حق و حقوق آنها و روزی بچه های آنها بطریقی کسر گردیده که خودنوعی دزدی است.فقط خواستم لطف کرده و چاپ نمایید که بعضی ها بدانند نفرین این افراد غیربومی ظلم دیده دربیرجند، همیشه پشت سرشان خواهد بود و روزی جواب این ناعدالتی ها را باید پس بدهند.

565...902

از زحمات دلسوزانه و خوش ذوق دهیار محترم و ریاست شورای اسلامی اسفهرود در ایجاد امکانات رفاهی و زیبا سازی روستا تشکر 

می کنم موفق باشند.

266...915


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/12/22 -- 19:11:00
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 182

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا