نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 4 تير 1398
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
21. شوال 1440
2019 Jun 25

 

 

 

مشاهده کامل خبر
رهبر انقلاب روی عکس «حاج احمد» چه نوشتند؟      

حمید داودآبادی، رزمنده و نویسنده دفاع مقدس نوشت: پس از اینکه آقاسعید از دفترمقام معظم رهبری تماس گرفت و گفت که برای روز پنجشنبه قرار دیدار با حضرت آقا داریم، نمی دانستم از خوشحالی چه کنم.قرار بود من و مسعود ده نمکی برای نماز مغرب و عشا و نشستی صمیمانه خدمت ایشان برسیم. به آقاسعید گفتم که بچه هایم را خواهم آورد و بردم. سعید ۹ ساله و مصطفی ۵ ساله.با خود اندیشیدم چه چیزهایی همراه ببرم. اولین چیزی که به ذهنم رسید، تعدادی عکس از عملیات تفحص شهدا در منطقه‌ فکه و چند عکس از مراسم عاشورا در نبطیه لبنان بود.

ناگهان فکر خوبی به ذهنم رسید. چند وقتی بود دنبال مجوز انتشار مجله ای مختص دفاع مقدس به نام فکه بودم. رفتم سراغ “محمدعلی صمدی” و از او خواستم عکسی ویژه از حاج احمد متوسلیان را که در کنار حضرت آیت ا... خامنه ای در کردستان نشسته، برایم بیاورد. آن زمان اسکن و فتوشاپ و از این حرف ها نداشتیم. سریع رفت و از آن عکس یک فتوکپی رنگی گرفت و آورد. غروب پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۷۷خدمت حضرت آیت‌ا...خامنه‌ای رسیدیم. نماز را که در محیطی باصفا خواندیم، آقا روی همان سجاده برگشت رو به ما و دور هم نشستیم به صحبت و صفا. از هر دری سخنی آمد. دو سه ساعتی به بحث و صحبت و بهره‌ گیری از بیانات و نظرات بسیار ارزشمند ایشان در زمینه‌ فرهنگ و کارفرهنگی به‌خصوص در عرصه‌ دفاع ‌مقدس گذشت.

اواخر جلسه بود که جلد اول کتاب “یاد ایام” خود را به ایشان تقدیم کردم که چون قبلا آن را خوانده بودند، برصفحه‌ اول آن مرقوم فرمودند:

“ان شاءا... این نوشته را قدمی قرار دهید به سوی خلق یک قصّه بلند خوب و هنرمندانه.

موفق باشید؛ سیدعلی خامنه‌ای”

و کتاب را به خودم دادند.

مسعود سریع عکس شهید “هادی ثنایی مقدم” را که آقا از آن خیلی تعریف کرد و گفت که آن را در اتاق خودش نگه می دارد، برداشت و درخواست کرد تا برآن عکس چیزی بنگارد که آقا روی عکس، بر دست شهید امضا فرمودند.سپس تقویم یاد یاران را خدمت آقا داد که ایشان یکی دو خطی برآن نگاشت. 

(چون خود مسعود راضی نیست، نمی گم آقا چی نوشت!) سریع عکس حاج احمد را آوردم و از حضرت آقا خواستم تا برای انتشار این عکس در مجله‌ فکه، یادگاری ای برآن مرقوم بفرمایند.

ایشان نگاه زیبایی به عکس انداختند و گفتند که از حاج احمد متوسلیان خاطرات زیادی دارم.

و بر عکس نگاشتند:

“بسمه تعالی - صلوات و سلام خداوند بر ارواح طیبه‌ شهیدان و بر رزمنده‌ با اخلاص بی نشان حاج احمد متوسلیان؛ سیدعلی خامنه ای”

خرداد ۱۳۷۸ با چاپ اولین شماره‌ مجله‌ فکه، آن عکس و دستخط آقا را در پشت جلد آن منتشر کردم.


گروه خبری : اجتماعی ،اقتصادی
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/04/19 -- 20:39:02
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 173

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا