نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


يكشنبه 1 ارديبهشت 1398
ش ی د س چ پ ج
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
15. شعبان 1440
2019 Apr 21

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

آقایان نمایندگان مجلسی که از خدا می ترسید.قوانین اداری ما گاه شفاف نیست.گاهی حیطه اختیارات مدیران و یا حق و حقوق کارمندان مشخص نیست.همچنین الزام رعایت حداقلهای اخلاقی برای مراجعان،کارکنان و مدیران شفاف بیان نشده است.مورد های انگیزشی و طرح ارتقاء کارکنان با شاخص های کمی هم شفاف و کامل نیست.لطفا با مشورت بازنشتگان و شاغلان و در کمیسیون های مشترک با دولت،قانون قوی تر و شفاف تری را مصوب کنید.لطفا جدی بگیرید.

533...910

با توجه به جوابیه شهردارى در خصوص اعتراض برخى از شهروندان بابت تعویض جداول بلوارها و تغییر آنها از جدول سیمانى به سنگی حتى در معابرى که کمتر از یکسال کار شده مانند میدان سفیر امید به سمت بیمارستان ولی عصر(عج) مبنى بر اینکه جدول سیمانى با اقلیم و آب و هواى بیرجند سازگارى ندارد و در مقابل شرایط جوى و آب بیرجند خورده شده و از بین می رود که تا حدودى فرضیه درستى شاید باشد. چرا اجراى فضاى سبز بلوار سلامت را با جدول سیمانى کار می کنند با توجه به اینکه این محل به مراتب بیشتر از جداول بلوارها در معرض رطوبت و آب بوده که دلیل مطرح شده از سوى شهردارى براى تعویض جداول تازه کار شده بلوارها می باشد.لطفاً این موضوع و رسیدگى کنید.

653...915

 

باسلام و خسته نباشید خدمت ریاست محترم اداره راه و شهرسازی، لطفا در خصوص آسفالت و جدول کشی محله جلیلیان واقع در بلوار صیاد شیرازی اقدامی نمایید.خدمت به محرومین عبادت است.

358...915

تبریک عرض می کنیم هفته وقف را خدمت ریاست محترم و کارکنان زحمتکش و خدوم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوسف همان طور که می دانید مجتمع بزرگ فرهنگی  مذهبی  مزار بلنجیر شهرستان خوسف  با توجه به آمار بالای گردشگر و زائر و مسافر که فقط در تعطیلات  نوروز امسال پذیرای 14000 نفر بازدیدکننده بود از بسیاری از زیرساخت ها از جمله  برق رسانی محروم می باشد. از ریاست محترم اداره اوقاف و امور خیریه و فرمانداری محترم تمنای عاجزانه داریم تا به این محرومیت از برق برای همیشه خاتمه داده و اولویت  ایشان برق رسانی به این مجتمع باشد که در شهرستان به عنوان قطب گردشگری نام برده می شود و از خیرینی هم که در این راه پشتیبانی نموده نیز تشکر و تقدیر می شود. دعای خیر  مسافران و زائران این مجتمع بدرقه راه خدمت رسانی شما عزیزان باشد و با این کار در حافظه تاریخی این مردم نام نیکی از خویش به یادگار بگذارید .                                                                                                                                                 از طرف جمعی از مسافران و زائران

جمع کثیری از رانندگان ترانزیت سوخت به افغانستانیم که ازمبدأ اشتهارد طبق بارنامه بارگیری کرده تا از مرز خارج شویم. حال حدود یک ماه است کامیون هایمان در مرز جهت امور ترخیص به دستور نماینده صاحب بار متوقف و بلاتکلیف مانده ایم.مگر ما ایرانی نیستیم؟؟ با این تورم بازار، خرج زندگی زن و بچه هایمان و پرداخت اقساط و ویزای گران و حق بیمه تأمین اجتماعی و... را چگونه تأمین کنیم؟ ما در زمانی اقدام به بارگیری کرده ایم که مورد ضرب و شتم افراد خود فروخته نیز قرارگرفته و متحمل ضرر وخسارت شده ایم. ما را یاری فرمایید. ضمنا از معاونت محترم دادستانی و دیگر مسئولان خراسان جنوبی به خاطر پیگیری منصفانه کمال تشکر را داریم.

707...915


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/08/18 -- 18:43:39
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 280

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا