نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 29 بهمن 1398
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
23. جمادي‌الثاني 1441
2020 Feb 18

 

 

 

مشاهده کامل خبر
مرکز جامع سلامت مود با همکاری بانک کشاورزی افتتاح شد      

امین جم - همواره نحوه همکاری و تعامل بانک ها با بنگاه های اقتصادی و افراد حقیقی و حقوقی جزو مهمترین معیارهای مردمی برای سنجش اعتبار و عملکرد بانک ها بوده و هست.

اما برخی بانک ها در فصل جدیدی از تعاملات، اقدام به ساخت مراکز آموزشی ، بهداشتی و امثال آن کرده و وقف عام می کنند.در این میان بانک کشاورزی استان که یکی از بانک های خوشنام در این مسیر نیز هست، در ادامه فعالیت های این چنین خود، بدون توجه به حاشیه ها ، در مسیری جدید اقدام به همکاری در ساخت مرکز جامع خدمات سلامت شهری مود کرده است.صبح روز شنبه به همت بانک کشاورزی و مجمع خیرین سلامت استان، آیین افتتاح مرکز جامع سلامت پروفسور بلالی در مود با حضور مسئولان استان، رئیس حوزه بازاریابی بانک کشاورزی کشور، نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس و دست اندرکاران این پروژه افتتاح شد. 

 

بانک کشاورزی پیشگام در عرصه امور خیریه و عام‌المنفعه بوده است

مدیر امور شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه حمایت، توسعه و تأمین منابع لازم برای بخش کشاورزی از رسالت این بانک است، گفت: اشتغالزایی در بخش کشاورزی و تزریق منابع، باعث شده امنیت غذایی کشور تأمین شود که در این میان نقش بانک کشاورزی 

بی بدیل است. امیر حسام قزلباش ادامه داد: بانک کشاورزی علاوه بر رسالت ذاتی خود، یکی از بانک‌های پیشگام و پیشرو در عرصه امور خیریه و عام‌المنفعه بوده و از سال ۸۹ ارتباط تنگاتنگی با مجمع خیرین سلامت استان در حوزه‌های بهداشتی و درمانی داشته است.وی خاطرنشان کرد : خوشبختانه امروز شاهد افتتاح پروژه ای هستیم که با مشارکت بانک و مجمع و دانشگاه علوم پزشکی در قالب تفاهم نامه ای سه جانبه از ابتدای سال ۹۶ کلنگ زنی شد و جزو پروژه های ماندگار محسوب می شود.

 

امیدوارم این اثر ماندگار بانک مایه خیرات و برکات باشد

مدیر امور شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه این پروژه با نظارت و اجرای عزیزان ما در مجمع با بهترین کیفیت مصالح بنا شده است، گفت: امیدوارم این اثر ماندگار بانک و مشارکتی که داشته است، مایه خیر و برکت برای مردم شریف استان باشد.قزلباش تصریح کرد : بانک کشاورزی امسال بالغ بر 9 میلیارد ریال پرداخت تسهیلات داشته است. باید به پروفسور بلالی تبریک گفت بابت همشهریانی که دارند که همراه و قدرشناس اند و دانشمندان و فرهیختگان خودشان را فراموش نمی کنند. وی عنوان کرد: در پایان لازم می دانم از تلاش های همه همکاران خود در بانک کشاورزی برای زحماتی که برای جذب سرمایه و طی روند اجرای این پروژه کشیده اند کمال تشکر را داشته باشم.

 

مهمترین ویژگی و خصیصه بانک کشاورزی مردمی بودن آن است

رئیس اداره بازاریابی بانک کشاورزی، با بیان اینکه بسیار خرسندم در مراسم افتتاح این مرکز در شهر مود حضور پیدا کرده ام ، ادامه داد: شهر مود به دیار ایده ها و افکار نو، معرفت، عشق و شهادت، دیار مفاخر و مشاهیر، دیار فرش و قالی، دیار برکت و کشاورزی و دیار خیرین معروف است. ابوالفضل صالحیان اظهار کرد: مهمترین ویژگی و خصیصه بانک کشاورزی مردمی بودن آن است چون توانسته ارتباط خوبی با مردم و شهروندان برقرار کند. وی با بیان اینکه اعتماد مردم به بانک کشاورزی مهمترین سرمایه این بانک است ، خاطرنشان کرد: بانک کشاورزی دارای 25 میلیون مشتری و 46 میلیون فقره حساب در بانک است که نشان از همین اعتماد دارد. رئیس اداره بازاریابی بانک کشاورزی، با اشاره به اینکه یکی از رسالت های بانک کشاورزی خدمت رسانی به مردم است، ادامه داد: در کمتر از 10 سال گذشته بیش از 300 میلیارد تومان برای امور عام المنفعه هزینه شده است. صالحیان اظهار کرد: اکثر طرح های عام المنفعه بانک کشاورزی در راستای دو محور مدرسه سازی و مسایل بهداشتی و درمانی بوده است.

 

پشت اجرای این پروژه «همت» بوده است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه جای بسی خوشحالی است که در پس هر کلنگ زنی، افتتاحی باشد و تحقق این امر همت همه ما را می طلبد ، اظهار کرد: خراسان جنوبی نیازمند توجه و حمایت ویژه خیران و بانک‌ها است و به سرانجام رسیدن این پروژه جای خوشحالی دارد. نظر افضلی با بیان اینکه عزیزان برای اجرای این پروژه همت گذاشته اند، ادامه داد: ان شاء ا... این راه ادامه داشته باشد و شاهد احداث پروژه های بعدی نیز باشیم.

وی با بیان اینکه در بخش بهبود بهداشت و سلامت این شهرستان ها مکاتبات و پیگیری های زیادی صورت گرفته است، گفت: به صورت جدی پیگیر بهبود وضع بهداشت و درمان منطقه هستیم و برای پایگاه امداد و نجات هلال احمر شهر مود 500 میلیون تومان اعتبار در نظر‌ گرفته شد که سال 98 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. وی خاطرنشان کرد : امیدوام همه ما بتوانیم  با تلاش و همراهی در جهت رونق اقتصادی منطقه و خدمت به مردم عزیز که همانا مستحق خدمت اند گام برداریم.

 

از مجموعه بانک کشاورزی که همواره همراه ما بوده اند تشکر می کنم

رئیس مجمع خیرین سلامت استان در این جلسه با بیان اینکه همکاری در اجرای این نوع اقدامات اجتماعی از کارهای بسیار خوب بانک هاست، گفت: از مجموعه بانک کشاورزی که از ابتدا و بدو شروع به کار مجمع خیرین سلامت یک یاور خوب و یک رفیق همراه در کنار ما بوده و قدم برداشته است، تشکر ویژه دارم. حسینی اظهار کرد: بانک کشاورزی در این پروژه به میزان ۷۰۰ میلیون تومان طی تفاهم نامه ای مشارکت داشته است که باید این همکاری و تعامل را قدر دانست. وی با بیان اینکه در طول این مدت مجمع خیرین سلامت اقدامات خوبی انجام داده است که با همراهی مسئولان و خیران بوده، ادامه داد: با افتتاح بیمارستان ایران مهر خوشبختانه دیگر نیازی نیست بیماران سرطانی برای درمان به سایر نقاط کشور بروند و این مایه افتخار ماست. رئیس مجمع خیرین سلامت استان با بیان اینکه هم اکنون 40 پروژه در دست احداث داریم، گفت: در مرکز جامع خدمات سلامت مود حدود یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان هزینه شده است که با همکاری سه جانبه بانک کشاورزی ، مجمع خیرین و دانشگاه علوم پزشکی به ثمر رسید.حسینی با بیان اینکه در شهرستان سربیشه توسط مجمع کارهای خوبی انجام شده است ، ادامه داد: از مسئولان و نماینده این شهرستان در مجلس تقاضا داریم کمک کنند تا مرکز بهداشتی درمانی ساخته نشده در این شهرستان نداشته باشیم.

 

بیش از 7 هزار نفر تحت پوشش خدمات این مرکز قرار می گیرند 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز در این مراسم با بیان اینکه حوزه سلامت حوزه ای بسیار وسیع و گسترده است ، گفت: خدماتی که مورد نیاز مردم است بدون مشارکت مردم و خیرین به خوبی ارائه نخواهد شد بنابراین در این حوزه نیازمند حمایت خیران و مردم هستیم.محمد دهقانی با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری که فرمودند «بخشی از امر سلامت را به مردم بسپاریم» ، ادامه داد : خوشبختانه مجامع خیرین سلامت شکل گرفته و امروز تحولات زیادی را در حوزه سلامت باعث شد است.وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت استان نیز در همین راستا شروع به کار کرد، افزود: این مجمع فعالان‌ترین و پرکارترین مجمع سطح کشور است و باعث شده در همه شهرستان‌ها این مجامع تشکیل شود و خدمات گسترش یابد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به مرکز جامع سلامت پروفسور بلالی ، گفت : 

در این مرکز 17 نفر از همکاران در رسته‌های مختلف در راستای تامین نیاز مردم تلاش می‌کنند. دهقانی افزود: بیش از 7 هزار نفر تحت پوشش خدمات این مرکز قرار می گیرند.

 

از همه عزیزانی که برای افتتاح این مرکز تلاش کرده اند تشکر می کنم

پروفسور بلالی مود ، پدر علم سم شناسی ایران نیز سخنران بعدی این مراسم بود.

وی با بیان اینکه باعث افتخار و مباهات است که در جمع شما برای افتتاح این مرکز حضور دارم، ادامه داد: بارها گفته ام هر زمان در زادگام مود و بیرجند صحبت می کنم، ذوق و خوشحالی درونی دارم. پروفسور بلالی مود با اشاره به اینکه اگر بنده توفیقی به دست آورده ام نشات گرفته از همکاری، مهربانی و حمایت همه جانبه همسر و خانواده ام بوده است ، 

افزود: از مسئولان محترم بانک کشاورزی ، دانشگاه علوم پزشکی و مجمع خیرین سلامت و تمامی عزیزانی که زحمات زیادی برای احداث این مرکز کشیده اند تشکر ویژه دارم.

وی اظهار کرد: خوشحالم این عزیزان اینچنین با محبت اند و عاشقانه کار می کنند که همه قدردان محبت های آنان هستیم.گفتنی است در پایان این مراسم توسط پروفسور بلالی مود سپاسنامه هایی به عوامل دست اندرکار این پروژه اهدا و همچنین عملیات اجرایی ساختمان پزشکان و آزمایشگاه مرکز جامع خدمات سلامت شهری مود با 250 متر مربع زیربنا آغاز شد شایان ذکر است: یک میلیارد تومان برای احداث این ساختمان نیاز است که با کمک خیران تامین خواهد شد. 


گروه خبری : گزارش اجتماعی
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/12/26 -- 19:05:58
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 305

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا