نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 2 مرداد 1398
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
21. ذي‌القعده 1440
2019 Jul 24

 

 

 

مشاهده کامل خبر
اختصاص۳۵۰ میلیون تومان برای تجلیل از قهرمانان و مدال آوران      

 مدیرکل ورزش و جوانان گفت: مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان ورزشی خراسان جنوبی با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان اردیبهشت  برگزار می شود.

به گزارش مهر، مهران سرپرست روز گذشته در نشست خبری اظهار کرد: تلاش بر این است تا پایان نیمه دوم سال ۹۸ در هر شهرستان یک سازمان مردم نهاد جوان فعال راه‌اندازی شود چرا که این سازمان‌های مردم نهاد هسته فعال اجتماعی هستند.مدیرکل ورزش و جوانان بیان کرد: شرایط فعلی جامعه نیز نشان می‌دهد که سازمان‌های مردم نهاد در موارد اضطراری چون سیل و زلزله چگونه همراه و همدل با نهادهای دولتی در کاهش آلام مردم گام برمی‌دارند.

سرپرست، با اشاره به اینکه خراسان‌جنوبی میزبانی بسیاری از همایش‌ها و سیمنارها را برعهده دارد، ادامه داد: نگاهمان به این میزبانی‌ها را باید به سمت  نگاه مثبت تغییر دهیم چون هم زمینه‌ساز معرفی خراسان‌جنوبی و هم رونق اقتصاد استان است.

وی با درخواست از رسانه‌ها در زمینه ترویج فرهنگ مشارکت‌های مردمی افزود:  از برنامه‌ریزی ها برگزاری گلریزان بزرگ برای کمک به سیل زدگان است. مدیرکل ورزش و جوانان گفت: در ۲۹ اردیبهشت  طی مراسمی با حضور مسئولان از ورزشکاران موفق، قهرمانان و مدال‌آوران رشته‌های ورزشی تجلیل می‌شود. سرپرست اظهار کرد: سال گذشته برای برنامه تجلیل از قهرمانان و مدال آوران خراسان‌جنوبی بالغ بر ۷۵ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفتیم که این اعتبار برای سال جاری ۳۵۰ میلیون تومان است. وی با اشاره به ضرورت جدی‌تر شدن بحث ستاد ساماندهی امور جوانان در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: البته در زمینه کمیته‌های تخصصی در شهرستان‌های استان رشد بسیار خوبی داشتیم.مدیرکل ورزش و جوانان با تبیین طرح شتاب‌دهی به شبکه‌سازی صنایع دستی و سوغات خراسان‌جنوبی بیان کرد: برای اجرای این طرح ۴۰۰ میلیون تومان برآورده شده که تا کنون ۱۵۰ میلیون تومان به آن اختصاص یافته است.سرپرست یادآور شد: هدف این طرح شتاب دهی به تولید و فروش صنایع دستی خراسان‌جنوبی است.

 

۹ خانه جوان افتتاح می‌شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان نیز گفت: ۹ خانه جوان به بهانه هفته جوان در خراسان‌جنوبی افتتاح می‌شود. مریم مهرور اظهار کرد: به مناسبت هفته جوان هفت برنامه برجسته استانی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود که مهمترین آنان کنفرانس ملی- منطقه‌ای ایران پیشرو، جوان خلاق است.

معاون فرهنگی و امور جوانان ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این کنفرانس میزبان جوانان استان‌های خراسان شمالی، خراسان‌جنوبی، سیستان و بلوچستان و یزد خواهیم بود.

مهرور با اشاره به اینکه برای این کنفرانس ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، ا براز امیدواری کرد: برگزاری این کنفرانس  گام مهمی در تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید باشد. وی با بیان اینکه در پایان کنفرانس ملی- منطقه‌ای ایران پیشرو، جوان خلاق از پنج کارآفرین برتر تجلیل می‌شود، افزود: جشنواره استانی تجلیل از برترین‌های اوقات فراغت، جشنواره نشاط، امید و جوان و رونمایی از طرح کارآفرینی آنلاین نیز در هفته جوان برگزار می‌شود که برای طرح کارآفرینی آنلاین ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. وی با بیان اینکه به مناسبت هفته جوان تعداد ۹ خانه جوان در خراسان‌جنوبی افتتاح می‌شود، گفت: برای تجهیز این خانه‌های جوان حدود ۸۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.مهرور یادآور شد: سال ۹۶ نیز برای تجهیز خانه جوان شهر بیرجند ۴۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شد و اکنون محل مناسبی برای جوانان بیرجندی است.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/01/25 -- 19:30:42
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 153

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا