نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


شنبه 2 شهريور 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
22. ذي‌الحجه 1440
2019 Aug 24

 

 

 

مشاهده کامل خبر
یکی از ویژگی‌های اصلی پلیس تراز انقلاب ، برخورد حکیمانه با مردم است      

امین جم - صبح دیروز ، آیین تکریم و معارفه روسای عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان برگزار شد. رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در این جلسه با بیان اینکه همه مجموعه نیروی انتظامی عزم خود را برای تربیت پلیس تراز انقلاب و مطلوب جمهوری اسلامی ایران جزم کرده‌اند، گفت: یکی از شاخصه‌های لازم برای تراز انقلاب بودن انس با قرآن است و 60 هزار نفر از مجموعه کارکنان و خانواده‌ها و سربازان حافظ یک جز یا تمام قرآن هستند.

 

استقبال کارکنان از امور معنوی در استان بالاست

حجت الاسلام ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: استان خراسان جنوبی به دلیل حضور در شعاع امام رضا (علیه السلام)  

از معنویت بالایی برخوردار است ، بنابراین استقبال کارکنان از امور معنوی بالا بوده و در این راستا در سال گذشته رتبه برتر کشوری را کسب کرده است. وی با اشاره به اینکه تعداد حافظان کل قرآن کریم در نیروهای انتظامی 300 نفر هستند که امید است بتوانیم در برنامه‌ای پنج ساله تعداد حافظان کل قرآن کریم و نیروهای مسلح را به یک جامعه هزار نفری برسانیم، ادامه داد: نخستین گام، تدوین و طراحی شاخصه‌های پلیس تراز انقلاب است که

با منبع زلال فرمایشات رهبری تدوین شده و در اختیار نخبگان قرار گرفته 

است و می‌تواند ملاک عمل در دانشگاه‌ها و مراکز علمی باشد.

 

یکی از ویژگی‌های اصلی پلیس تراز انقلاب

 برخورد حکیمانه با مردم است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه محتوای لازم برای پلیس تراز انقلاب طراحی شده است، اظهار کرد: نخستین دوره آموزش مربیانی که بتوانند این شاخصه‌ها را در دانشگاه تبیین کنند آغاز شده است و در این راستا 200 نفر از طلبه‌ها انتخاب شدند و این دوره‌ها را می‌گذرانند. ادیانی یکی از ویژگی‌های اصلی پلیس تراز انقلاب را برخورد حکیمانه با مردم دانست و افزود: اقتدار توأم با مهربانی، عدالت و برخورد حکیمانه از تاکیدات مقام معظم رهبری است که در دایره اشتغال نیروهای انتظامی مورد توجه است. وی از اجرای طرح نسیم معرفت در راستای تربیت پلیس تراز انقلاب خبر داد و گفت: این طرح تعالی کارکنان نظام را دنبال می‌کند و به دنبال این هستیم که برخورد پلیس با مردم حکیمانه شود.

 

جرائم انتظامی در خراسان جنوبی کاهش یافته است

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی نیز در این جلسه عنوان کرد: از سال 92 که شروع طرح صیانت از کارکنان در استان بود، کل جرائم 61 درصد و جرم فرار در زمان صلح 75 درصد کاهش داشته است.سردار شجاع با اشاره به برگزاری نهمین آزمون جامع حافظان قرآن کریم در سال گذشته ، گفت: 444 نفر از کارکنان ناجا در این آزمون شرکت و 277 نفر نمره قبولی کسب کردند. 

وی با بیان اینکه دارالقرآن فرماندهی انتظامی استان سال گذشته از سوی معاونت تربیت و آموزش ناجا به عنوان برترین دارالقرآن از نظر کیفیت فعالیت های قرآنی به ویژ تربیت حافظان کل قرآن کریم معرفی شد، گفت: در پنج سال گذشته 40 حافظ کل قرآن کریم و بیش از 300 حافظ بالای پنج جزء نیز از میان نیروهای فرماندهی انتظامی استان تربیت شدند. 

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته جلسات انس با قرآن و برنامه های جذاب و تاثیرگذار برای فرماندهان و کارکنان برگزار شده است ، 

ادامه داد: از جمله این برنامه ها در مجتمع توانبخشی حضرت علی اکبر (ع) 

برگزار شد که خروجی آن اهدای بیش از 58 میلیون ریال کمک نقدی توسط فراگیران این برنامه ها به مددجویان توانبخشی بود. فرمانده انتظامی استان از گسترش فضای دارالقرآن استاندارد در ستاد فرماندهی خراسان جنوبی خبر داد و گفت: شعبه 2 این دارالقرآن نیز سال گذشته در فرماندهی انتظامی استان افتتاح شده است. سردار شجاع تصریح کرد: تابستان پارسال بیش از 500 نفر از فرزندان کارکنان در کلاس های آموزش قرآن، کارگاه های آموزش آسیب های فضای مجازی، مشاوره، برپایی نمایشگاه های فرهنگی و غیره شرکت کردند.

 

تلاش کردم در راستای ایجاد فضای دینی، قرآنی و اسلامی 

بین کارکنان تلاش کنم

حجت‌ الاسلام رضا عرفانی رئیس سابق عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی در این مراسم اظهار کرد: در 6 سالی که توفیق خدمت در خراسان جنوبی را داشتم، تلاش کردم در راستای ایجاد فضای دینی، قرآنی و اسلامی بین کارکنان تلاش کنم. رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی نیز در این جلسه با بیان اینکه خداوند را شاکرم که توفیق داد در سنگر دیگری خدمتگزار باشم، گفت: امید است در این سنگر خدمات شایسته‌ای را انجام دهم.حجت‌الاسلام محمدرضا عبداللهی گفت: امید است خداوند توفیق دهد از این امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم و خادم خوبی در این سنگر باشیم.گفتنی است حجت الاسلام رضا عرفانی 6 سال رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی بود و اکنون حجت الاسلام محمدرضا عبداللهی به مدت 3 سال در این جایگاه خدمت خواهد کرد.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/02/25 -- 18:33:14
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 180

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا