نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 5 اسفند 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
29. جمادي‌الثاني 1441
2020 Feb 24

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

لازم می دانم از برگزاری جلسات تعزیه در حسینیه امام رضا (ع) تشکر کنم خداقوت بسیار دیدنی و در خور برگزار شد.

یک شهروند

 واقعا جای خالی میدان اجتماعات در روز تاسوعا احساس شد عزیزانی که برای عزاداری به میدان ابوذر آمده بودند هر کدام گوشه ای جمع شده بودند حتی هیئت محترم حاضر هم مدیریت درستی برای اجماع عزادارانی که با شوق به ساحت مقدس بی بی عالمین آمده بودند انجام نداد می توانست با  فرشی که خودنمایی می کرد اما  لحظه اذان پهن شد (موجب بی نظمی صف ها شد اگر زودتر پهن میشد این موضوع پیش نمی آمد) از متفرق بودن جمع حاضر جلوگیری کند و بر غنای جلسه  بیفزاید همچنین صوت محل ضعیف بود عزیزانی که کمی دورتر بودند صدا را به خوبی دریافت نمی کردند ضمن احترام به همه ذاکران آل ا... (ع) اما در این روز ذاکران محترم آن طور که انتظار می رفت نتوانستند حال جمعیت را کربلایی کنند امیدواریم این نواقص سال های بعد جبران شود. از برنامه  ابتدای جلسه هم ممنونیم. ضمنا روزعاشورا برنامه هیئت خوب بوداما خیلی از عزاداران غذای متبرک نذری را نگرفتند.  

یک شهروند

آیا نظارتی بر پخت و نحوه توزیع نذورات مردم هست؟ در غذاهای هیئتی در خیابان ...  فقط استخوان و چربی  و ذره ای گوشت آن هم خام قرار داده بودند. تکلیف  بیش از دهها گوسفندی که کشته می شود چه می شود؟ از عزادار حسینی کی بهتره که مشخص نیست گوشت ها چه می شود؟ مسئله غذای نذری نیست که حیف و میل می شود بلکه مهمتر مدیریتی است که در این هیئت وجود ندارد. 

یک شهروند

 روستای پنهانی کوه بالا در نهبندان 160 کیلومتر با مرکز شهرستان فاصله دارد و با جمعیت 38 خانواری در مرکزیت چندین روستای کوچک دیگر قرار گرفته است اما به دلیل دوری از مرکز بسیار محروم است. به عنوان مثال در حالی که فقط 8 کیلومتر با لوله اصلی فاصله دارد اما 30 سال است که درخواست اهالی برای آب رسانی؛ راه به جایی نبرده است و بودجه اختصاص نمی یابد با این که روستاهایی با جمعیت خیلی کمتر آب رسانی شده است. مسئولان بیشتر به فکر مردم محروم و دورافتاده این روستا باشند.

یک شهروند

روستاهای باداموک- ترشیزوک (حومه شهرستان فردوس)  پوشش اینترنت پرسرعت ندارد .

756...915

خیابان جدیدی که در کارگران درست شده و آسفالت شده ،تابلو و خط کشی و از لحاظ روشنایی اقدام گردد. هنوز که موجب تصادفات فوتی نشده خواهشا انجام دهید.

601...936

 از اداره برق خواهشمندیم نسبت به جابه جایی و جانمایی صحیح ستون برق ورودی خیابان بهمن بعد از پارک ظفر تا قبل از برخورد خودروها و جلوگیری از  احتمال حادثه اقدام نمایند.

156...915

حالا که میراث فرهنگی تصمیم به کاربری اداری باغ رحیم آباد دارد چه خوب است فکری هم برای آغل گوسفند و مرغ پشت دیوار باغ بردارد، چند سال است که صدای ما را کسی نمی شنود حداقل برای مهمانهای وزارتی تان! این اوضاع را سامان دهید.

650...915

مسئولین ترافیک شهرستان نسبت به رنگ آمیزی سرعتگیرخیابان ها قبل بروز حادثه اقدام  فرمایید. 

248...930


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/06/19 -- 20:54:29
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 103

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا