نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


پنجشنبه 8 اسفند 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
03. رجب 1441
2020 Feb 27

 

 

 

مشاهده کامل خبر
دیدگاه      

نمایندگان مردم 

یا وکلای شهرداریسلام گویا ستون دیدگاه برای اظهار نظر و پیشنهاد است و انتقاد در آن چاپ نمی کنید بالاخره حق دارید در کنار ستون پیام شما که همه اش

انتقاد است خوب است پیشنهاد و یا حتی تشکر هم باشد اما امیدوارم پیشنهاد امروزم را که در دلش یک نقد هم نهفته است را منتشر فرمائید.

در روزنامه تان خواندم که شهردار بمبی در زمین صنوف آلاینده انداخته است اولا باید شیری بر روی دوش آقای استاندار و فرماندار و آقایان شورای شهر کشید که یک نفر که شاید اصلا به پیشینه و دغدغه مردم در این خصوص آشنا نیست بیاید و هر اقدامی را بدون توجه به تبعات اجتماعی آن انجام دهد . من فکر می کنم  ( تاکید می کنم فکر می کنم و مطمئن نیستم )

یا جناب شهردار علم مردمداری ندارد و متوجه نیست که خدای نکرده در آستانه انتخابات و در جامعه ملتهب امروز این کارش آن هم با قشری که سختی کشیده و نیازمند توجه بیشتر است چه معنی می دهد و یا ندانسته در پازل دشمن که به ایجاد نارضایتی و 

نا امیدی در جامعه امید بسته است بازی می کند. پیشنهاد می کنم در فرمانداری بیرجند همانطور که تک تک مصوبات شورا در معاونت عمرانی آن تطبیق داده می شود در معاونت سیاسی آن هم کمی به این موارد توجه شود و پیشنهاد می کنم آقایان عضو شورا هم فلسفه حضورشان را به یاد بیاورند که خدای نکرده روزی به عنوان وکلای مدافع یک دستگاه در مقابل مردم شناخته نشوند  و مهمتر از همه به روزنامه آوا هم پیشنهاد می کنم این موارد و دیدگاه های دوستان را ثبت کن تا در آستانه انتخابات بعدی با انتشار مجدد آن مردم هم با دیدگاه های واقعی افراد آشنا شوند و بتوانند تصمیم بهتری بگیرند. همچنین پیشنهاد می کنم آوا برای انتخابات مجلس نیز دیدگاه های قبلی کاندیداهای این دور  را در خصوص مسائل مختلف منتشر نماید تا خدای نکرده در فضای تبلیغاتی واقعیت ها از نگاه مردم دور نماند.

م . ی  از بیرجند


گروه خبری : اخبار استان ، ایران و جهان
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/11/07 -- 20:57:03
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 292

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا