نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


يكشنبه 4 اسفند 1398
ش ی د س چ پ ج
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
28. جمادي‌الثاني 1441
2020 Feb 23

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

مدیران استان بهتر نیست پیش از نوروز، برای حذف تابلوی نصب شده در ورودی بیرجند با مضمون مرکز گردشگری بند دره اقدام کنند؟ مسافران با دیدن تابلو ممکن است تصویری در ذهن خود ترسیم کنند که در صورت مراجعه با آن چه فکر 

می کردند تفاوت داشته باشد.

یک شهروند

دلیل ایجاد دوربرگردان در فاصله چند متری میدان ها که سبب بروز تصادف و ایجاد خطر جدی برای رانندگان مقابل می شود، چیست؟ این در حالی است که مسیر بولوار پیامبر اعظم (ص) از میدان مقابل سراب تا دانشگاه آزاد اسلامی، هیچ دوربرگردانی ندارد و رانندگان مجبور به طی مسیر طولانی برای رسیدن به مقاصد خود در خیابان های مدرس، پاسداران و معلم هستند.

یک شهروند

چند سال از بهسازی میدان امام مرکز استان می گذرد اما هیچ نماد مرتبطی با امام خمینی (ره) در این میدان دیده نمی شود. لطفا کمی سلیقه داشته باشید

یک شهروند

من از اهالی روستای ... هستم چندی پیش در ارتباط با ساختمان سازی خلاف طرح هادی روستا برایتان نوشتم و محبت کردید چاپ کردید ولی گویا مسئولین گوش شنوایی ندارن بخاطر آقایی که نمی دانیم چه وابستگی به بخشدار یا مسئول فنی ساختمان بخشداری دارد یا اینکه خدای ناکرده هدیه قابل توجه در کار بوده 50 خانوار اهالی ده را عصبانی و حق و حقوقشان را پایمال نموده و شش ماه است که درگیر این موضوع هستند هیچکس جوابگو نیست. آیا فردا که به رأی این دویست نفر احتیاج باشد چطور انتظار دارند مردم در پای صندوق جمع شوند آیا واقعامسئولی دراین استان نیست که پاسخگو باشدیا لااقل  به حرف دهیار و نامه های 

بی پاسخ او جواب دهد؟

360...915

از شهرداری و شورای شهر پیرو چندمین مرحله درخواست شفاهی، کتبی وحضوری استدعا داریم به وضعیت محله اکبریه در غفاری رسیدگی کنید ضمنا اجرای سنگ فرش مدتهاست تعطیل شده و قول آن شهرداری درخصوص نصب تابلوی نام و نشان برای کوچه ها هنوز اجرانشده است.

198...915

باتوجه به عملکرد ضعیف و غیرقابل قبول بعضی از مسئولین تصمیم داشتم در انتخابات مجلس شرکت نکنم ولی چه کنم که تابع امر رهبرعزیز هستیم لذا توکل بر خدا رای می دهم اما کاش یکی بامنویات حاج قاسم به مجلس میرفت که افق آینده مشخص بود. 

011..915

جناب شهردار اگر فرصتی پیدا کردید و از گرفتن عوارض کسب کسبه فارغ شدید فکری به حال چاله های ایجاد شده بر روی آسفالت سطح شهر هم  بفرمایید. 

212...915

در روزنامه سه شنبه نوشته بودید که اختلاف قیمت خودرو از کارخانه تا بازار فلان قیمت است. همه می دانیم که دست خودروسازان با این تولیدات پر عیب و ایراد برای مردم رو شده است؛ یک مرد پیدا نمی شود که جلوی این همه اجحاف که به مردم می شود را گرفته و جلوی سودجویی اینان را بگیرد.  آخر کجای دنیا مرسوم است که با یک ساعت باز کردن سایت این همه دلال و سودجو که دستشان با خودروسازان در یک جیب است ثبت نام خودرو داشته باشند مراجع نظارتی چه کار می کنند تا کی مردم باید تاوان دهند.

965...915

سلام جناب شهردار لطفا نسبت به تکمیل و نصب المان فلکه احداث شده در امتداد میدان نماز در معصومیه اقدام نمایید یا این فلکه هم بابت اضافه بودن بلوکه ها احداث شده که هیچگونه روشنایی و زیبایی ندارد و یا اینکه هزینه ها کلا جهت منطقه های

اعیان نشین شهر مصرف میشه، بابت آپارتمان های سایت که کاری انجام نشد خدا کنه بخاطر نماز جمعه و مصلی این کار تا قبل از پایان سال انجام بشه ممنون میشیم اگر به اهالی سایت اداری هم مقداری اهمیت بدین در این قسمت شهر هم زندگی جاریه.

263...915


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/11/22 -- 20:36:31
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 54

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا