نسخه قابل چاپ 
مشاهده کامل خبر
پیام شما      

معاون نمایشگاه در مصاحبه اعلام کرده بود بحث تخصصی نمایشگاه رو قبول داریم ولی نباید مردم از حق طبیعی خرید محروم شوند باید به ایشون فرمود لطفا مردم رو بهانه نکنید به اصل فلسفه برگزاری نمایشگاه توجه کنید مسئولان به فکر مردم هستن شما به وظیفه تون عمل کنید.

ارسالی به تلگرام آوا

واقعا نمایشگاه از مسیر خود خارج شده خواهش می کنیم استانها و شهرهای دیگر رو بررسی کنید ببینید اونا هم در برگزاری نمایشگاه به این شیوه رفتار می کنن!

ارسالی به تلگرام آوا

یکی از غرفه داران در نمایشگاه اخیر در پاسخ اعتراض به بی کیفیتی و گران بودن اجناسش گفت باید هزینه بالای اجاره غرفه ها رو تامین کنیم تازه هزینه های جانبی هم دارد که بماند متاسفانه نظارتی بر نمایشگاه نیست.

ارسالی به تلگرام آوا

با توجه به اقرار خود شهرداری بیرجند مبنی بر پرداخت ماهیانه بیش از دو میلیارد تومان برای حقوق کارکنان آیا بنظر نمی رسد با صرف حتی یک ماه از این مبلغ برای امور عمرانی چه انقلابی در نمای شهر ، مبلمان شهری و ورودی های
شهر رخ خواهد داد؟ در آن صورت دیگر هیچ پروژه عمرانی معوقه ای نخواهیم داشت.آیا صرف این هزینه هنگفت از جیب مالیات دهندگان بیرجندی درست است؟شهرداری هم مانند بسیاری از ادارات می تواند با جلوگیری از هدر رفت منابع و تعدیل نیروهایی که کارهای موازی یکدیگر دارند از کمیت نیرو کاسته و به کیفیت کار آنها تکیه کند.

ارسالی به تلگرام آوا

در سفر استاندار به قاین وی قول کمک به منطقه بوذرجمهر را داد. چرا مسوولین گردشگری استان در رابطه با بهبود وضعیت منطقه گردشگری بند دره که پتانسیل بالایی برای راه اندازی مونوریل و تله کابین را دارد رایزنی لازم را انجام نمی دهند؟

ارسالی به تلگرام آوا

سلام آقای شهردار. برای رونق دادن به کسب و کار اصناف و شهرمان طرح انتقال صنوف آلاینده را تسریع فرمایید.

951...0915

از مسوولان محترم خواهشمندیم، محل آزمون رانندگی را از فلکه استقلال به محل دیگری منتقل کنند.

970...0936


گروه خبری : گزارش اجتماعی
منبع :
آخرین ویرایش : 1395/10/15 -- 17:27:36
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 1302