نسخه قابل چاپ 
مشاهده کامل خبر
پیام شما      

از اداره راه و شهرداری بیرجند تقاضامندیم نسبت به آسفالت و راه اندازی ادامه بلوار شعبانیه ( پشت آپارتمان های فرهنگیان حد فاصل انتهای بلوار میلاد و مجیدیه) هر چه زودتر اقدام نمائید. واقعا از این گرد و خاک که ماشین ها با سرعت بالا حرکت می کنند کلافه شده ایم هر روز باید گرد گیری و جارو بکنیم. این بلوار محلی شده برای هرگونه خلاف که ما روزانه شاهد آن هستیم. 

802...915

از نیروی انتظامی و  اماکن عاجزانه درخواست می کنم در خصوص این تالارهای پذیرایی خارج شهر فکری بردارند خصوصا موقع خروج از تالار چند شب پیش داخل جاده بیرجند زاهدان شاهد یک تصادف وحشتناک بودم آن هم به خاطر توقف ماشین هایی که عروس کشون داشتند واقعا برای  مرکز استان خیلی بد هست نیم ساعت جاده بزرگراه به خاطر دو تا عروسی بسته باشد که چند نفر بی فرهنگ توقف کنند داخل جاده

684...915

به مسئولان بگویید ما ساکنین فرزان در بدترین شرایط زندگی کردیم به امید آنکه بعد از چهارده سال طرح اجرا شود ولی گویا این هم رویایی بیش نیست.

498...936

در روزنامه از قول شهرداری اعلام کرده بودید عملیات خیابان جمهوری مجدد شروع شد ولی متاسفانه ما که اقدامی ندیدیم اگه همه پروژه ها آن هم در خیابان های اصلی با این سرعت انجام می شود خوش به حال سایر قسمت های شهر. ایام تاسوعا و عاشورا این نقطه ازدحام جمعیت و هیئت است لطفا تمامش کنید.

812...915

آقای شهردار سلام یادم می آید یکی از برنامه های شما توسعه و حفظ فضای سبز بود حالا چه طور شده که خیلی از درختها خشک شده و چند ماه آبیاری نشده  همین بود وعده شما؟؟؟

617...915

سلام آوا. وقت بخیر لطفا سوال کنید از این مسئولان استان تکلیف بنده چیه؟  تا کی باید یارانه من قطع باشد به دلیل اینکه قبل ازدواج یارانه پدرم را قطع کردند. الان دو ساله هرجا میروم می گویند اگر بچه هم داشته باشی چون از پدر شما قطع شده از بچتونم قطع می شود. آخه چه ربطی دارد ؟ این چه قانونی است؟

684...915

تشکرمیکنم از جناب ناصری فرماندار محترم و مسئولانی که رسیدگی کردند و اجازه حراج باغ رحیم آباد را ندادند.

402...915


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/06/21 -- 16:56:49
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 301